Stáhněte si naše rozšíření

Stáhněte si naše rozšíření a buďte informováni o nejlepších kódech přímo na stránkách obchodu

Přejít na Chrome Web Store Přejít na doplňky aplikace Firefox
Rozšíření pro
Jak na to?
Jak používat kódy?

1. Vyhledávání slevy

Najděte slevu ve Vašem oblíbeném obchodě. Seznámíte se s podmínkami slevy a kliknete na kupon, aby se zobrazil kód. Zkopírujete si svůj slevový kód.

2. Uplatnění kódu

Kód vložte do příslušné kolonky (většinou je označena výrazem „slevový kód“) při objednávce v internetovém obchodě.

3. Získání slevy

Sleva zůstane odečtená od hodnoty objednávky – šetříte peníze.

Níže najdete nejnovější kupóny, slevové kódy a slevy::

Vložte svůj email a odebírejte nejnovější slevové kódy z toho a ostatních internetových obchodů. Nenechte si ujít exkluzivní slevové kupóny.

Momentálně je to se slevami, slevovými kódy a kupóny v tomto obchodě trochu horší

ale můžeš najít lepší nabídky v obchodech s lepšími slevovými kódy!

Prošlé kódy, kupóny a slevy:

Podobné kupóny a slevy

Datart.cz

Datart.cz jedním z předních maloobchodních prodejců spotřební elektroniky a bílého zboží, který na našem a slovenském trhu působí již od roku 1990. Za tuto dobu stihl obsloužit již stovky tisích spokojených zákazníků, kteří se do jejich kamenných obchodů nebo e-shopu nebo stále rádi vracejí. Podívejme se ale na něco málo z historie společnosti. Hned dva roky po svém založení otevírá společnost svou první prodejnu, a to v Praze v paláci Perla. O rok později pak namísto této zkušební prodejny otevírá novou ve stanici metra Budějovická. Tato prodejna dnes již neexistuje. V roce 1996 pak otevírá další pražská prodejna. O dva roky později se společnost začíná věnovat i nově vznikajícím nákupním centrům, kde začíná postupně otevírat i nové velkoformátové obchody a zároveň již expanduje i mimo území našeho hlavního města. V tomto roce také zahajuje svou činnost infolinka Datart a společnost postupně zlepšuji i svůj zákaznický servis. Hned o rok později pak Datart otevírá svou první prodejnu také u našich slovenských sousedů a nové prodejny postupně přibývají i u nás. V roce 2000 se akcionářem Datartu stává společnost Kingfisher plc. O rok později společnost ještě více zlepšuje zákaznický servis a spouští služby prodloužená záruka a záruka nejnižší ceny. V roce 2003 se pak Datart stává součástí mezinárodní skupiny KESA Electricals plc a stejně jako i v následujícím roce získává ocenění Obchodník roku. Rok 2005 přináší velkou novinku a tou je otevření vlastnío e-shopu pro české zákazníky. Tu slovenští si museli ještě další dva roky počkat. V rámci stále se zlepšujícího servisu pro zákazníky představuje společnost v roce 2008 ZÁVAZEK DŮVĚRY, jehož cílem je 100% spokojených zákazníků (nejlepší cena, nejlepší sortiment, nejlepší služby). Rok 2011 pak přináší další zlepšení v oblasti vzdálených nákupů, konkrétně mobilní aplikaci pro e.shop.Každým rokem také přibývají nové prodejny.

 

Datart.cz - sázení stromků

 

 

V přiloženém videu se můžete podívat, že společnost Datart myslí i na přírodu a za vámi utracené peníze vysazuje stromy. Vaše peníze tak z části slouží i dobrému účelu.

 

Datart.cz - spousta elektroniky na jednom místě

Jak v internetovém obchodě, tak v kamenných prodejnách naleznete široký sortiment bílého zboží a spotřební elektroniky, hlavn ě pak PC, telekomunikační techniku, audio, video a domácí spotřebiče, to všechno samozřejmě včetně příslušenství. Zboží je pro lepší orientaci řazeno do nejrůznějších kategorií, z nichž můžeme uvést například:

  • Velké domácí zpotřebiče

  • Péče o zdraví a tělo

  • Televize, audio, video

  • Tablety, notebooky, PC

  • Kuchynské a domácí potřeby

  • Herní konzole, e-knihy, hračky

  • Telefony, foto a GPS

  • Malé domácí spotřebiče

a další.


Nákupem to však nekončí. V rámci rozsáhlého zákaznického servisu můžete využít například ekologickou likvidaci starého spotřebiče, prodlouženou záruku nebo záruku nejnižší ceny, případně různé způsoby financování vašeho nákupu.

Pokud jste si nevybrali tady, zkuste například Alzu, Kasu nebo Mall.

Kontaktní informace

Hodnocení slev, slevových kódů, kupónů Datart.cz

Přidat hodnocení